Kontakta oss!

Optimal Advice

Box 3004, 200 22 MALMÖ
Besöksadress: Hjulhamnsgatan 3
info@optimaladvice.se
040-685 84 00

Linda André

Linda André

Pensions- och försäkringsrådgivare

linda.andre@optimaladvice.se 040-685 84 02
Mathias Asp

Mathias Asp

Pensions- och försäkringsrådgivare

mathias.asp@optimaladvice.se 0703-22 23 22
Johan Berntorp

Johan Berntorp

Pensions- och försäkringsrådgivare

johan.berntorp@optimaladvice.se 040-685 84 04
Ann-Kristine Ekberg

Ann-Kristine Ekberg

Pensions- och försäkringsassistent

ann-kristine.ekberg@optimaladvice.se 040-685 84 03
Stefan Gunnarsson Svärd

Stefan Gunnarsson Svärd

Pensions- och försäkringsrådgivare

stefan.g.svard@optimaladvice.se 0705-19 07 22
Malin Holm

Malin Holm

Rekryterings- och Ledarskapskonsult

malin.holm@optimaladvice.se 040-685 84 07
Måns Jadenbrink

Måns Jadenbrink

VD och Pensions- och försäkringsrådgivare

mans.jadenbrink@optimaladvice.se 040-685 84 05
Yvonne Jonsson

Yvonne Jonsson

HR- och rekryteringskonsult

yvonne.jonsson@optimaladvice.se 040-685 84 10
Alejandra Lager

Alejandra Lager

Pensions- och försäkringsassistent

alejandra.lager@optimaladvice.se 040-685 84 09
Helena Sjööberg

Helena Sjööberg

Marknad och kommunikation

helena.sjooberg@optimaladvice.se 040-685 84 01
Viktoria Villén

Viktoria Villén

HR- och rekryteringskonsult

viktoria.villen@optimaladvice.se 040-685 84 11
Linus Zackrisson

Linus Zackrisson

Rådgivare rekrytering och sociala medier

linus.zackrisson@optimaladvice.se 040-685 84 08
Vi behöver dig!

Vi behöver dig!

Pensions- och försäkringsrådgivare

ditt.namn@optimaladvice.se 040-685 84 xx
Vi behöver dig!

Vi behöver dig!

Pensions- och försäkringsassistent

ditt.namn@optimaladvice.se 040-685 84 xx