Kontakta oss

Vi ser fram emot att hjälpa dig med dina strategiska utmaningar. Nedan hittar du kontaktuppgifter till samtliga experter i vårt team.

Medarbetare

Måns Jadenbrink - VD och Pensions- och försäkringsrådgivare

Måns Jadenbrink

VD och Pensions- och försäkringsrådgivare

mans.jadenbrink@optimaladvice.se

0708-92 72 65

Måns Jadenbrink

Linda André - Pensions- och försäkringsrådgivare

Linda André

Pensions- och försäkringsrådgivare

linda.andre@optimaladvice.se

0708-68 15 73

Linda André

Jenny Jönsson - Senior Lönespecialist

Jenny Jönsson

Senior Lönespecialist

jenny.jonsson@optimaladvice.se

0765-11 25 66

Jenny Jönsson

Johan Berntorp - Pensions- och försäkringsrådgivare

Johan Berntorp

Pensions- och försäkringsrådgivare

johan.berntorp@optimaladvice.se

0708-29 46 04

Johan Berntorp

Alejandra Lager - Pensions- och försäkringsassistent

Alejandra Lager

Pensions- och försäkringsassistent

alejandra.lager@optimaladvice.se

0729-74 50 35

Alejandra Lager

Stefan Gunnarsson Svärd - Pensions- och försäkringsrådgivare

Stefan Gunnarsson Svärd

Pensions- och försäkringsrådgivare

stefan.g.svard@optimaladvice.se

0705-19 07 22

Stefan Gunnarsson Svärd

Christian Lindberg - Pensions- och försäkringsrådgivare

Christian Lindberg

Pensions- och försäkringsrådgivare

christian.lindberg@optimaladvice.se

0708-65 65 32

Christian Lindberg

Erik Larsson Holmander - Pensions- och försäkringsrådgivare

Erik Larsson Holmander

Pensions- och försäkringsrådgivare

erik.larsson.holmander@optmialadvice.se

0730-95 78 01

Erik Larsson Holmander

Annika Edvinstam - Pensions- och försäkringsassistent

Annika Edvinstam

Pensions- och försäkringsassistent

annika.edvinstam@optimaladvice.se

0739-53 38 58

Annika Edvinstam

Mimmi Rosberg - Pensions- och försäkringsassistent

Mimmi Rosberg

Pensions- och försäkringsassistent

mimmi.rosberg@optimaladvice.se

0735-98 00 31

Mimmi Rosberg

Hur kan vi hjälpa er?

Kontakta oss

Genom att skicka in formuläret ger du ditt samtycke till Optimal Advice att samla in och spara data från detta formulär.

info@optimaladvice.se

+46 (0)40 685 84 00

Hjulhamnsgatan 3

Box 3004, 200 22 Malmö